Рибне кафе "Фішка"

Харчування на морському курорті - важлива складова повноцінного відпочинку. І Кирилівка - не виняток. Кафе і ресторани повинні дотримуватися цілий ряду технологічних вимог, аби претендувати на звання найкращих. 

 

Саме до такого класу закладів Кирилівки відноситься кафе «Фішка», що розташоване в нашому готельному комплексі «Азовська Рів'єра». Ми суворо дотримуємося наступних правил в кулінарії:

 

     суворе дотримання санітарно-гігієнічних норм;
     виключно свіжі продукти;
     висока майстерність професійних кухарів;
     різноманітність меню;
     інтер'єр і планування кафе створені для максимального відпочинку;
     ввічливість обслуговуючого персоналу;
     помірна ціна страв.

 

Багато наших відвідувачі називають «Фішку»  кращим рестораном Кирилівки. Ми постійно працюємо над тим, щоб подібне враження про наше кафе зберігалося постійно.

 

Гостям нашого готелю і тим, хто просто прибув до Кирилівки відпочити, та бажає повноцінно снідати, обідати й вечеряти на високому культурному рівні, ми пропонуємо різноманітний список страв. Меню нашого кафе в Кирилівці забезпечує повний комплекс поживних речовин для організму. Перелік продуктів підбирався з урахуванням медико-гігієнічних стандартів. І, зрозуміло, все це просто смачно.

 

Окрім самих закусок, в кафе «Фішка» є бар, де кожен зможе підібрати собі напій до смаку. Наші відвідувачі мають можливість посидіти з келихом прохолодного пива, милуючись навколишнім пейзажем з дворівневої тераси. Увечері з друзями й знайомими можна вибрати що-небудь міцніше з представлених у нас елітних міцних напоїв та вин. Кухарі з досвідом роботи у відомих ресторанах організовують шашлик або інші страви, приготовані тут же на відкритому вогні.

 

Заходьте до нас в кафе «Фішка» та дізнайтеся, що відпочинок на морі в Кирилівці може бути не тільки приємним, але і ... смачним!

 

Для відпочиваючих готелю «Азовська рів'єра» пропонується комплексне харчування в кафе «Фішка». Вартість триразового харчування - 400 гривень. За бажанням гостей можна замовити окремо сніданок, обід і вечерю або харчуватися за вільним вибором страв.

 

Меню кафе «Фішка» приємно здивує гостей своїми вишуканими стравами з акцентом на рибу і морепродукти, оригінальними салатами і великим меню-гриль. Широкий вибір страв української, середземноморської та європейської кухні.

 

Для приготування страв і напоїв використовується вода, очищена фільтром зворотного осмосу. Всі молочні страви приготовлені з цільного коров'ячого молока і домашнього сиру.


Погода в Кирилівці