Рибне кафе «Фішка»

Харчування на будь-якому морському курорті — важлива складова повноцінного відпочинку. І Кирилівка не виняток — кафе і ресторани повинні витримувати цілий ряд гастрономічних вимог, щоб претендувати на звання кращих.

 

Саме до такого класу кафе Кирилівки відноситься кафе «Фішка», розташоване в нашому готельному комплексі «Азовська Рив’єра». Ми суворо дотримуємося наступних правил в кулінарії:

 
  • суворе дотримання санітарно-гігієнічних норм;
  • виключно свіжі продукти;
  • високу майстерність професійних кухарів;
  • різноманітність меню;
  • інтер’єр і планування кафе створені для максимального відпочинку;
  • ввічливість обслуговуючого персоналу;
  • помірна ціна страв.
 

 

Влітку 2015 року старання власників і персоналу зазначила програма «Ревізор», нагородивши «Фішку» своєї знаменитої табличкою, яку кожен гість зможе побачити особисто, відвідавши заклад.

 


 

Багато наші відвідувачі називають «Фішку» — кращий ресторан Кирилівки. Ми не заперечуємо і постійно працюємо над тим, щоб подібне думку про наш кафе зберігалося постійно.

 

Гостям нашого готелю і тим, хто просто прибув в Кирилівку відпочити, і бажає повноцінно снідати, обідати й вечеряти на високому культурному рівні ми пропонуємо різноманітний список страв. Меню нашого кафе в Кирилівці забезпечує повний комплекс поживних речовин для організму. Перелік продуктів підбирався з урахуванням медико-гігієнічних стандартів. І, зрозуміло, все це просто смачно.

 

Крім самих закусок, в кафе «Фішка» є бар, де кожен зможе підібрати собі напій до душі. Хочете, можете посидіти з келихом прохолодного пива, милуючись навколишнім пейзажем з дворівневою тераси. Увечері з друзями та знайомими можна вибрати що-небудь і міцніше з представлених у нас елітних міцних напоїв і вин. Кухарі з досвідом роботи у відомих ресторанах організовують шашлик чи інші страви, приготовані тут же на відкритому вогні.

 

Заходьте до нас в кафе «Фішка» і дізнайтеся, що відпочинок на морі в Кирилівці може бути не тільки приємним, але і... смачним!

 

Для відпочиваючих готелю «Азовська Рив’єра» пропонується комплексне харчування в кафе «Фішка». Вартість триразового харчування 210 гривень. За бажанням гостей можливо замовити окремо сніданок, обід і вечерю або харчуватися за вільним вибором страв.

 

Меню кафе «Фішка» приємно здивує гостей своїми вишуканими стравами з акцентом на рибу і морепродукти, оригінальними салатами і великим меню-гриль. Широкий вибір страв української, середземноморської та європейської кухні

 

Для приготування страв і напоїв використовується вода очищена фільтром зворотного осмосу. Всі молочні страви приготовані з цільного коров'ячого молока і домашнього сиру.


Погода в Кирилловке