Кафе «Фішка»

Вишукане кафе, розташоване в самому центрі курортного селища. Затишний сімейний заклад, заплетений виноградним листям захоплює своєю атмосферою. Дворівнева тераса з інтер’єром у стилі французького Провансу, легка музика і якісні страви зроблять Ваш відпочинок максимально комфортним.

 

Меню в кафе «Фішка» сезонне, актуальне, різноманітне. Незважаючи на те, що заклад спеціалізується на рибних стравах і морепродуктах, в «Фішці» врахували смаки любителів соковитих стейків, японської кухні і низькокалорійних страв. Також в закладі передбачено меню для вегетаріанців.

 

Авторський лавандовий і квітковий лимонад дадуть можливість втамувати спрагу, а широкий асортимент алкогольних напоїв та коктейлів — незабутньо провести літній вечір. Кафе підійде як для сімейної трапези, зустрічі з друзями, так і для усамітнення. З тераси другого поверху відкривається панорама на Азовське море. Тут у Вас буде можливість спробувати оригінальні кальяни і зіграти в більярд.

 

Чистота і порядок в закладі, а також високий ступінь професіоналізму персоналу і дотримання санітарних норм були відзначені телепрограмою «Ревізор», яка нагородила «Фішку» золотою табличкою в липні 2015 року.


Погода в Кирилловке