Суші-кафе "Tokio"

Нещодавно ми почали знайомити гостей і відпочиваючих курорту Кирилівка з японською кухнею, популярність якої на сьогодні зростає з кожним днем. У центрі селища відкрилося суші кафе "Tokio", перетворившись на кращий ресторан японської кухні в Кирилівці . За сезон маленький затишний заклад перетворився на кафе суші-кафе Кирилівки, щомісяця обслуговуючи більше 10 000 гостей. Тепер "Токіо" не тільки столиця Японії - це самобутня східна атмосфера на території морського курорту.

 

Секрет японської кухні криється у правильному підході до вибору продуктів, красі подачі страв і ставлення до їжі. Досвідчені кухарі із завидною регулярністю радують відпочиваючих сучасними кулінарними новинками: дивовижними фірмовими ролами, традиційними суші, вишуканими салатами, супами, різноманітними десертами і напоями. При створенні меню кафе використані оригінальні рецепти і дотримані традиції справжньої японської кухні. У нас тільки свіжа їжа - кожна порція готується безпосередньо перед подачею або відправкою гостеві.

 

 

 

                                                                                                                             Меню суші-кафе "Tokio"

 

 

 

Окрім смачних і корисних суші в кафе "Tokio" є бар, де кожен зможе підібрати собі напій. Можна посидіти в дружній компанії з келихом холодного пива або провести романтичну вечерю зі своєю другою половинкою, вибравши пляшечку елітного вина. Крім міцних алкогольних напоїв у нас створена спеціальна авторська чайна карта. Чай в Японії супроводжує кожний прийом їжі, зазвичай їм запивають рис.

 

 

 

Команда професіоналів суші-кафе, від уважних шеф-кухарів до дбайливих офіціантів, створює самобутню східну атмосферу, відриваючи відпочиваючих від ритму великого міста.

 

 

 

Крім високих стандартів якості і широкого вибору страв ми не забули зробити ставку на демократичність, тому в суші-кафе в Кирилівці запропоновані доступні ціни для широкого кола людей.

 

 

 

"Tokio" відрізняється неповторним дизайном. В оформленні інтер'єру поєднуються класичні японські мотиви з нотками сучасності. Стіни прикрашені ієрогліфами, світильники нагадують лампи з рисового паперу, зал обладнаний просторими столами і зручними м'якими меблями. Ми намагалися, щоб кожному гостю Кирилівки було затишно перебувати в суші-кафе. Прекрасна атмосфера - секрет успіху і гарного настрою.

 

 

 

Запрошуємо справжніх поціновувачів насолодитися улюбленими смаками японської кухні і оцінити по достоїнству наші секрети і досвід.

Секрет японської кухні криється в правильному підході до вибору продуктів, красі подачі страв і ставлення до їжі. Досвідчені кухарі із завидною регулярністю радують відпочиваючих сучасними кулінарними новинками: дивовижними фірмовими ролами, традиційними суші, вишуканими салатами, супами, різноманітними десертами і напоями. При створенні меню кафе використані оригінальні рецепти і дотримані традиції справжньої японської кухні. У нас тільки свіжа їжа - кожна порція готується безпосередньо перед подачею або відправкою гостю.
 
 
 
Меню суші кафе "Tokio"
 
 
 
Крім смачних і корисних суші в кафе "Tokio" є бар, де кожен зможе підібрати собі напій. Можна посидіти в дружній компанії з келихом холодного пива або провести романтичну вечерю зі своєю другою половинкою, вибравши пляшечку елітного вина. Крім міцних алкогольних напоїв присутній авторська чайна карта. Чай в Японії супроводжує кожний прийом їжі, зазвичай їм запивають рис.
 
 
 
Команда професіоналів суші кафе, від уважних шеф-кухарів до дбайливих офіціантів, створює самобутню східну атмосферу, відриваючи відпочиваючих від ритму великого міста.
 
 
 
Крім високих стандартів якості і широкого вибору страв ми не забули зробити ставку на демократичність, тому в суші кафе в Кирилівці запропоновані доступні ціни для широкого кола людей.
 
 
 
"Tokio" відрізняється неповторним дизайном. В оформленні інтер'єру поєднуються класичні японські мотиви з нотками сучасності. Стіни прикрашені ієрогліфами, світильники нагадують лампи з рисового паперу, зал обладнаний просторими столами і зручними м'якими меблями. Ми намагалися, щоб кожному гостю Кирилівки було затишно перебувати в суші кафе. Прекрасна атмосфера - секрет успіху і гарного настрою.
 
 
 
Запрошуємо справжніх цінителів насолодитися улюбленими смаками японської кухні і оцінити по достоїнству наші секрети і досвід.

 

 


Погода в Кирилловке